in

%15 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum & Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum

Cildimiz her gün oksidatif strese sebep olabilecek serbest radikallerin ortaya çıkmasıyla kirlilik ve UV ışınları gibi dış etkenlere maruz kalıyor.  Buna bir de cildin doğal yaşlanması eklenince ciltte kırışıklıklar, ince çizgiler ve solgun görünüm ortaya çıkabiliyor. Bu soruna karşı koyabilmenin yolu, antioksidan serumları günlük olarak uygulamaktan geçiyor.

Vichy’nin yaşlanma karşıtı bakımdaki güçlü serisi Liftactiv’in iki yeni serumu Liftactiv %15 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Antioksidan Serum ve Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum, dermatologların yaşlanma karşıtı bakımda güçlü etki için en çok reçetelediği rutinlerden biri olarak görülüyor. Liftactiv Saf C Vitamini Serum, %15 saf C vitamini içeren formülüyle daha aydınlık görünen bir cilt için antioksidan cilt savunmasını güçlendiriyor. Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum ise formülündeki %0,2 saf retinol ve %1 probiyotik türevleri ile hücre yenilenmesini desteklerken derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklık görünümünü azaltıyor.

SADECE 10 GÜNDE DAHA AYDINLIK BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ: Yeni Vichy Antioksidan Kompleksi Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum

Vichy, güçlü Liftactiv serumların son üyesi yeni Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum ile sadece 10 günde daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor. Liftactiv Saf C Vitamini Serum cilt dokusunun görünümünü pürüzsüzleştiriyor, ince çizgilerin ve yorgunluk belirtilerinin görünümünü azaltıyor. %15 saf C vitamini, E vitamini, çam polifenolleri ve saf hyalüronik asit içeren dermatolojik standartta formüle sahip, klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip serum; daha parlak ve sağlıklı görünen bir cilt için serbest radikallere karşı antioksidan. Liftactiv %15 Saf C Vitamini Serum’u deneyenlerin %100’ünde daha aydınlık bir cilt görünümü1 gözlendi.

Cilde hızla nüfuz eden sulu dokuya sahip serum, yağlı ve yapışkan olmayan bir his sağlıyor, parlama yapmıyor. Parfüm içermeyen hipoalerjenik formülüyle Liftactiv %15 Saf C Vitamini Serum, tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor.

Dermatologların en çok reçetelediği rutin ikililerinden: C vitamini ve retinol

C vitamini ve retinol içeriklerinin aynı rutinde kullanımıyla dermatologların yaşlanma karşıtı bakımda altın standart olarak adlandırdığı bakıma ulaşabilirsiniz.

Her sabah temiz ve kuru cilde, göz çevresinden kaçınarak yüzün her yerine birkaç damla Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u uygulayabilirsiniz. UV ışınlarının neden olduğu serbest radikallere karşı etkili bir şekilde savaşmak için SPF günlük bakım uygulamayı unutmayın. Kırışıklık karşıtı cilt bakım rutininizi tamamlamak için serumunuzdan sonra Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Kremi ve ardından UV Age Daily Yüz Güneş Kremi uygulayabilirsiniz. Akşam rutininde ise derin kırışıklık karşıtı etki için Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum ve serum sonrası nemlendirme için Collagen Specialist’i kullanabilirsiniz.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

AKAY, Evet Demeden Önce…

SEV’den Deprem Bölgesinde Eğitim Ve Gelişimi Desteklemek Amacıyla “Hediye Kitap” Kampanyası