in

Museum Of Illusions İstanbul, 3. Yılını Müzede Düzenlenen Unutulmaz Bir Davet İle Kutladı

Museum of Illusions İstanbul, 3. yılını 22 Ekim Cumartesi gecesi İstiklal müzesinde gerçekleşen unutulmaz bir davet ve renkli şovlar ile kutladı.

İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da 2019 yılından bu yana hizmet veren Museum of Illusions İstanbul, ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlıyor ve genç yaşlı demeden herkeste merak uyandırıyor.

2015 yılından bu yana dünyada New York, Berlin gibi şehirlerde yoğun ilgi gören Museum of Illusions İstanbul, İstiklal’de Narmanlı Han ve Emaar Avm’de bulunan iki ayrı şubesi ile cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

3. yıla özel kutlama

22 Ekim Cumartesi gecesi görkemli bir törenle 3. yılını kutlayan Museum of Illusions İstanbul’a ilgi yoğundu. Sanat ve cemiyet hayatından Nisa Bölükbaşı, Onur Büyüktopçu, Aleyna Çalışkan, Rıza Esendemir, Nora Tokhosepyan ve daha birçok ünlü isimin ağırlandığı 3. yıl daveti, Museum of Illusions Genel Müdürü Cihan Kılınçkaya’nın konuşması ile başladı. Museum of Illusions Genel müdürü Cihan Kılınçkaya “İllüzyon Müzesi, nesiller boyu heyecan kaynağı olan illüzyonlarla her yaştan ziyaretçiye interaktif, sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim yaşatıyor. Açıldığımız 2019 yılından bu yana büyük bir ilgiyle karşılaştık. İllüzyonlarla dolu bu 3 yılda, ziyaretçilerimizin olumlu geri dönüşleri ve memnuniyeti bizi daha güçlü kıldı. Önümüzdeki dönemde yeni sergilerimizle ziyaretçilerimizi şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam edeceğiz.” ifadeleri ile geçen üç yılı değerlendirdi ve müzenin 2023 yılı planlarından bahsetti. Unutulmaz dans şovları, dj performansı ve Ozan Ünlü’nün mini konseri ile devam eden gece tüm davetlilere eğlence dolu anlar yaşattı.

Kutlamanın ikinci günü renkli anlara ev sahipliği yaptı

Museum of Illusions İstanbul, kutlamanın ikinci gününde de renkli anlara ev sahipliği yaptı. 3. yıl kutlamalarının ikinci günü, 23 Ekim Pazar günü Melis Dilmener’in konuk ettiği tanınan isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Ece Vahapoğlu, Nazlı Denge, Nur Tuğba Algül, Melek İçmeli, Niran Hürel’in katıldığı davette İllüzyonist Özgür Kapmaz’ın gösterileri ve cimnastik şovlar yoğun ilgi gördü. Museum of Illusions İstanbul’un 3.yıl kutlamasının ikinci günü sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Hipp Pazarlama Müdürü Sayime Emine

Muhteşem Manzarası İle İstanbul’da Tadına Doyulmaz Eğlencenin Adresi Süreyya Teras