in , , ,

Erdem Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Öne Çıkan Detaylar

0

Türk-İngiliz asıllı modacı Erdem Moralıoğlu’nun lüks moda markası Erdem de Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’nu moda severlerle buluşturdu. Her zamanki gibi romantik siluetlerin geniş yer bulduğu Erdem Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan öne çıkan detaylar bu galeride…

Erdem Moralıoğlu’ndan Yeni Koleksiyon

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın en sevdiği tasarımcılardan Erdem Moralıoğlu, Erdem Pre-Fall 2021 Koleksiyonunu tanıttı. Erdem, yeni koleksiyonunda ilhamını Nancy Mitford Rodd‘dan (28 Kasım 1904 Londra, Birleşik Krallık – 30 Haziran 1973 Versay, Fransa/ İngiliz roman ve biyografi yazarı, gazeteci) aldı. Nancy Mitford’un aristokrat ve eksantrik şıklığı, Erdem Moralioğlu’nun 2021 Pre-Fall koleksiyonunu oluştururken hayal gücünü ateşledi.

Erdem Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Öne Çıkan Detaylar

Tıpkı şık Mitford kardeşler gibi, tasarımcı da şehirli görünümle romantizmi harmanladı. Erdem bu koleksiyonda oversize, işlemeli kaşmir kazaklar ve uzun tiftik örgülerini çiçekli elbiseler, pilili midi-etekler ve saten, el işlemeli kıyafetlerle eşleştirdi. Erdem, yarattığı siluetleri dev kemerler, broşlar ve siyah botlarla süsledi.

Farklı Vücut Tiplerine Uygun

Koleksiyonda yalın siluetler yaratan Erdem, bazı paltoların kollarına yarıya kadar fermuarlar ekledi. Bu tasarımlarında müşterilerinin uzun eldiven giymek istemesi önceliği oldu. Zengin bir renk kartelasına sahip koleksiyonda orman yeşili pamuklu poplinli uzun gömlek ve safranlı pijama takımı da dikkat çekenlerdendi. Tasarımcı ayrıca bu sezon için farklı beden ve vücut yapılarını da düşünmeyi ihmal etmedi.

Zamansız ve Dayanıklı Tasarımlar

Pandeminin getirdiği kısıtlamalara rağmen koleksiyonlarını normal bir şekilde yayınlayan Moralıoğlu, giysilerin uzun ömürlülüğü ve her bir giysinin nasıl farklı bir şekilde kullanılabileceği üzerine giderek daha fazla düşündüğünü söyledi. Sürdürülebilir moda akımına yabancılık çekmeyen tasarımcı, koleksiyonu zamansızlık ve dayanıklılık için tasarladığını belirtti ve müşterilerinin kıyafetlerini bir sezondan çok daha fazla giymesini istediğini söyledi.

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Mutlaka Denemeniz Gereken Renkli French Fikirleri

Saç Dökülmesini Durdurmak İçin Yapılması Gerekenler