in , , , ,

Givenchy Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile Zıtlıkları Keşfediyor

0

Moda devleri Pre-Fall 2021 koleksiyonları ile önümüzdeki sonbaharın stil kodlarını paylaşmaya devam ederken Givenchy, Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile zıtlıkları keşfediyor. Tasarımcı Matthew M. Williams, hem keskin hem de ince zıtlıkları barındıran Givenchy Pre-Fall 2021 koleksiyonunda bugünün dünyasını yansıtırken klasikleri de benimsiyor.

Givenchy Pre-Fall 2021 Lookbook Detayları

Givenchy Pre-Fall 2021 koleksiyonunu tanıtan modeller Malika LoubackMartyna Budna ve Sihana Shalaj moda fotoğrafçısı Heji Shin tarafından lookbook için fotoğraflanıyor.  Yapımın sorumlusu Lotta Volkova ise Rachel Chandler’ın sanat yönetmenliğini yapması ile tanınıyor. Güzellik, saç stilisti Gary Gill ve makyaj sanatçısı Inge Grognard’ın yer aldığı çekim, adeta ışık saçıyor.

Givenchy Pre-Fall 2021 Stil Kodları

Biraz da koleksiyonun detaylarından söz edelim. Siyah ve beyaz ağırlıkta olduğu koleksiyonda, kırmızı, pembe, hâkî ve kahverengi gibi renklere de genişçe yer verilmiş durumda. Kıyafetlerde hem de aksesuarlarda karşımıza çıkan metalik ayrıntılar da bir diğer konu. Ancak koleksiyonun anahtar parçası kesinlikle yeni TPU teknolojisi ile üretilen ayakkabılar. Koleksiyondaki ayakkabılar rahatlık ve şıklığı bir araya getirmeye yemin etmiş adeta.

Givenchy, Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ile zıtlıkları keşfediyor. Givenchy Kreatif Direktörü Matthew M. Williams; Givenchy Pre-Fall 2021 Koleksiyonunu şu sözlerle anlatıyor:

Nihayetinde Givenchy koleksiyonlarında yapmaya çalıştığım şey bugünün dünyasını yansıtıyor. Şu anda ulaşılabilen ve var olan giyimdeki deneyime minnettarım. Aynı zamanda geleneği, klasik teknikleri ve zamansızlığı da kucaklıyoruz çünkü geçmiş ce şu andaki farklı unsurlar birbirini dışlamaz. Koleksiyondaki hiçbir kıyafet tek kullanımlık değil. Bunun yerine kişinin kendi stil duygusunun merkezinde olmasını ve her mevsim bunu inşa edilmesini istiyoruz. Daha kişisel bir lüks, aynı anda resmiyet ve gayri resmilik, şıklık ve rahatlık fikri… İnsanların kıyafetleri giymesi lükstür, kıyafetlerin insanları giymesi değil.

Givenchy Pre-Fall 2021

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Netflix’in Yeni Türk Filmi ‘Azizler’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Makyaj ve Bakım Tutkunlarına Özel 5 Yılbaşı Hediyesi