in , ,

Sadece Bronz Ten Tutkunları Okuyabilir

İnsanlar ikiye ayrılır: Beyaz tenlerine leke sürdürmeyenler ve bronzluktan asla şaşmayanlar olarak! Bu haber bronz tutkunlarını ilgilendiriyor çünkü M.A.C. sınırlı sayıda ürettiği Bronzer koleksiyonunu tanıttı! Biz hafif bronzlaşmaya başladık, çünkü koleksiyonu sizin için inceledik bile!

Göz, dudak, yüz ve vücut için sıcak tonlardan oluşan sınırlı sayıdaki yeni M·A·C Bronzer yaz koleksiyonu karşınızda! Foiled Shadows bronz tonlarıyla geri dönerken yepyeni Strobe Face Glaze cildinizi ışıltıya doyuracak. 360 derecelik, özel su damlacıklarıyla kaplı metalik ambalajlı koleksiyonla MAC bronzluğu bir üst seviyeye taşıyor.

Foiled Shadows

Foiled Shadow sevilen formülüyle yeniden bizimle. Metalik göz farının dört yaz rengi maksimum ışıltıyı uzun süre kalıcı hafif formülüyle metalik tasarımda sunuyor. Metalik görünüm için kuru, yaldızlı görünüm için ıslak kullanın.

Strobe Face Glaze

Tamamen yeni! Bu yüz parlatıcısı fondötenle birlikte ya da çıplak cilde uygulandığında ışıltılı ıslak bir bitiş sağlıyor. Nemlendiren, kurumayan ve hafif formülüyle rahatça ışıldayın.

Radiant Matte Bronzing Powder

Bu yeni nesil bronz pudra transparan pigmentleri ve pişmiş talksız formülüyle çaba gerektirmeden muhteşem hafif güneşte bronzlaşmış görünüm sunuyor. Her tonu yumuşak ve rahat, ayrıca 12 saate kadar kalıcı.

Fix+ in Bronzelite

Kültleşen sabitleyici, nemlendirici ve tazeleyici sprey şimdi bronz inci ışıltısıyla kaplı. Çalkalayın ve güneş ışığı içeren bronz ışıltılısı için yüzünüze sıkın.

Strobe Body Lotion in Bronzelite

Baştan ayağa ışıldayın. Bu çok amaçlı nemlendirici cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirirken bronz bir ışıltı veriyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tommy Hilfiger’dan Babalar Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri

Bu Bir Ufo Haberidir