in , ,

Fransız Vegan Cilt Bakım Markası ‘Polaar’ Türkiye’de

Vegan cilt bakım markaları her geçen gün daha da ilgi topluyor. Bir aile hikayesi ile başlayarak, keşif ve bilim sevgisiyle bir nesilden diğer nesile aktarılan, sadece Kuzey kutbunda yetişen bitkilerden üretilen Fransız vegan cilt bakım markası Polaar Türkiye’de satışa sunuldu.

Vegan Cilt Bakım Markaları

Polaar, otuz yıl önce Daniel Kurbiel’in kuzey kutbunda bulunan arktik bitkilerin aşırı zor koşullarda hayatta kalabilme yeteneğini keşfetmesiyle hikayesine başlıyor. Keşfe olan inancıyla Polaar ailesi, kuzey kutup dairesinde yetişen bitkilerden ilham alarak Polaar’ın ürünlerini hayata geçiriyor. Marka formülleri, saf ve nadir arktik bitkilerden oluşuyor. 

Fransız vegan cilt bakım markası Polaar Türkiye’de

Hayvanlarda Test Edilmiyor

Kutupsal bilimsel araştırmalardan doğan Polaar, Laponya kadınlarının geleneksel güzellik tariflerinden ilham alan formülleriyle, cilt bakım ritüelinde bir ilke imza atıyor. Polaar ürünleri, İskandinav ülkelerinde yerel üreticiler tarafından yetiştirilen ve hasat edilen arktik bitkilerin içeriğinden oluşuyor ve vegan özelliği taşıyor.

Neden Vegan Cilt Ürünleri Tercih Edilmeli?

Doğal ürünlerin çok daha fazla tercih edildiği son yıllarda bilinçli kullanıcılar doğal içerikli ürünlere yönelirken neden vegan cilt ürünleri tercih edilmeli? sorusu da akla geliyor. Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor, hayvanlar üzerinde test etmiyor. Polaar, her şeyi borçlu olduğumuz doğaya saygı duymaya özen gösteriyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor. 

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Pandemide Stresle Baş Etmek İçin Öneriler

Netflix, Türkiye’de Ofis Açıyor