Evinizi 2021’e Hazırlayın: Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

Yeni yıla geri sayım sürerken yılbaşı ruhu hepimizi sarıp sarmaladı. Yılbaşı ruhunu yaşayabileceğimiz en doğru yer ise elbette evimiz ve yaşam alanlarımız. Koronavirüs nedeniyle karantina ve kısıtlamalar yaşadığımız bugünlerde evinizi yeniden dekore etmek, küçük dokunuşlarla kış ruhunu evinize yansıtmak keyifli de bir aktivite aynı zamanda. Evinizi 2021’e hazırlayın: Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri karşınızda…

Yılbaşı Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Küçük değişiklikler ve aksesuar kullanımlarıyla yılbaşı dekorasyonu yapmak mümkün. Koltuklarınızın üzerine minik minderler, yünlü yastıklar, battaniyeler atmaya ne dersiniz? Evinizin tasarımına uygun renklerde tercih edeceğiniz battaniye ve yastıkların yanı sıra yerlere serpiştireceğiz puf yahut minderler de yılbaşı dekorasyonuna uygun olmakla birlikte işlevleriyle de sizi mutlu edecektir. Evinizi 2021’e hazırlayın: Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri karşınızda

Kırmızı ve bordonun yeşilin tonlarıyla buluştuğu klasik çizgili yün halı ve kilimler kış ruhunu eve taşıyan en sıcak ögelerden. Aynı tonlardaki minderleri kış aylarında geyik, çam ağacı ya da noel babalı minder kılıflarıyla da tamamlayabilirsiniz.

Bal Kabağı Dekorasyonu

Kışın sembollerinden biri de bal kabakları. Bal kabaklarını dilerseniz bir dekorasyon objesi olarak biblo şeklinde kullanabilir, dilerseniz bal kabağının iç ısıtan tonlarını dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Bir tepsi içerisinde irili ufaklı gerçek bal kabakları kullanmak da şık bir seçim.

Kuru Yapraklarla Dekorasyon

Bir diğer pratik dekorasyon fikri de kurutulmuş çiçekleri evde bolca kullanmak. Sarı, turuncu, kızıl tonlardaki kuru yaprakları isterseniz vazoda isterseniz duvarların üzerinde rahatça sergileyebilirsiniz.

Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Evde yılbaşı ve kış ruhunu daha küçük detaylarda yaşamak istiyorsanız bunu yeşil yapraklı ev bitkileri ve doğal odunlarla da yapabilirsiniz. Minimalist bir yılbaşı ruhunu minimalist bir dekorasyonla yaşamak elbette mümkün!

Yatak Odasında Yılbaşı Dekorasyonu

Yılbaşı ruhunu yatak odanızda yaşamak da elbette mümkün! Ancak yatak odasında göz yoran renkler yerine daha doğal ton ve dokulara yönelmek doğru olacaktır. Suni kürk ve postlar, kozalaklar ya da kurutulmuş çiçek buketlerini sarı sıcak aydınlatma ürünleri ile bir araya getirerek bu ruhu yaşamak elinizde!

Yılbaşı dekorasyonunuzu yatak odanızda kullanmanın bir diğer yolu da turuncu ve kırmızı tonlardaki minik eklemelere yer açmak olabilir. Kırmızı tonlarda minik ışık topları, minderler ve diz battaniyeleri iyi birer seçenek olabilir.

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
24

Kışa Özel Nail Art Fikirleri

Yılbaşı Ağacı Süslemenin Püf Noktaları