in , , ,

TAGS Design, Ege Esintisini Evlere Taşıyor

İç Mimar Sinan Taviloğlu’nun markası TAGS Design’ın yeni koleksiyonundaki mobilya ve aksesuarlar, begonvillerin hafif rüzgârlarla dans ettiği Ege bahçelerinde karşımıza çıkan natürel malzemelerden oluşuyor.

Keyif, huzur, aydınlık, rahatlık ve hafiflikten ilham alarak tasarlanan TAGS Design’ın yaz koleksiyonunda karşımıza aydınlatmalarla birlikte mobilyalar da çıkıyor. Geniş aydınlatma koleksiyonuna aksesuarlardan sonra mobilyaları da ekleyen markanın tasarımları, yaz evlerine uyum sağlıyor.

1 Haziran Pazartesü günü açılışı yapılacak olan showroom’unun müjdesini veren TAGS Design, Ege’den esinlenerek tasarladığı yeni koleksiyonuyla sıradışı, yenilikçi ve modern tarzını ifade eden bir marka. Sinan Taviloğlu’yla yeni showroomunun online açılışına katılmak ve tasarımları, showroom’u ve detayları izlemek isterseniz 6 HAZİRAN CUMARTESİ günü saat 14.00’te markanın Instagram hesabına göz atmayı unutmayın.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Hande Erçel, Nocturne’ün Marka Yüzü Oldu

Trend Alarmı: Romantik ve Eğlenceli Saç Aksesuarları