in ,

Pınar’dan D Vitamini Katkılı Süt

Korona virüs nedeniyle bağışıklığımızı güçlü tutmaya çalışırken en çok vitamin takviyeleri gündemimizde yer alıyor. Bağışıklık sistemimiz için en önemli vitaminlerden biri de D vitamini. Pınar Denge D Vitamini katkılı süt, günlük D vitamini ihtiyacının yüzde 38’ini karşılıyor.

Vücudun “Denge”sini sağlamak için ek faydalar sunan Pınar Denge Ailesi, laktoz intoleransına karşı sütün kolay sindirimini sağlayan laktozsuz sütünden sonra, D vitamini ilaveli yeni ürünü “Pınar D Vitamini Katkılı Süt” ile genişliyor. Güçlü bağışıklığın her zamankinden önemli olduğu bugünlerde, içeriğindeki D vitamini ilavesi ile “Pınar Denge D Vitaminli Süt”, vücudun ihtiyacı olan D vitamini alımını destekliyor. 

Pınar Denge D Vitaminli Süt

Dünyada yükselen sağlıklı yaşam hareketine paralel olarak ürün gamını zenginleştiren Pınar Süt’ün yeni ürünü Pınar Denge D Vitaminli Süt, bir porsiyonu (250 ml) ile günlük D vitamini ihtiyacının yüzde 38’ini karşılıyor. Ürünün içeriğindeki D vitamini, bağışıklık sistemine destek olduğu gibi, kemiklerin, kasların, dişlerin korunmasında etkili olan kalsiyum ve fosforunun emilimine katkı sağlama özelliği ile de dikkat çekiyor. 

Bağışıklığı Güçlendirmek İçin D Vitamini

Pınar D Vitamini Katkılı Süt, D vitamini ile zenginleştirilmiş içeriği ile vücudun doğal dengesinin korunmasında rol oynuyor. Bağışıklığı güçlendirmenin ve vücut direncini korumanın önem kazandığı salgın günlerinde Pınar, süt ve D vitaminini tek üründe buluşturarak sağlıklı beslenmeye katkıda bulunuyor.

D Vitaminin Faydaları

Bağışıklık sisteminin fonksiyonunu destekler.
Kemiklerin korunmasına yardımcı olur.
Kas fonksiyonunun korunmasında rol oynar.
Dişlerin korunmasına yardımcı olur.
Kalsiyum ve fosforun emilimine katkıda bulunur.
Hücre bölünmesinde görev alır.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Netflix Türkiye Yapımlarından Hangisi Favorin?

7

Mücadele Çıkmazı Ne Zaman Netflix’te?