in , ,

Sudi Etuz, Erikli Su Şişelerini Giydirirse…

Erikli’nin ilk özel tasarım projesi ERİKLİxSUDI ETUZ serisinde, Erikli cam şişeleri Sudi Etuz markasının zarif ve enerjik çizgileriyle buluşuyor. Markanın ödüllü tasarımcısı Şansım Adalı gözünden Erikli’nin lezzet hikayesinin anlatıldığı 3 farklı tasarımla giydirilen Erikli şişeleri, suyun dinamizmini ve coşkusunu yansıtan tül motifleri ve büyüleyici renklere yer veriyor.

ERİKLİxSUDI ETUZ Limited Edition şişelerinde, zirvenin rengi olan “Mavi” ile Erikli’nin kaynaklarına ev sahibi yapan Uludağ’ın zirvesini simgelenirken, erguvanların rengi “Pembe” ile doğanın el değmemiş saflığı, uyumun ve canlılığın rengi “Turuncu” ile de damaklarda bıraktığı eşşiz lezzeti betimleniyor.

Koleksiyoner tüketiciler için değerli bir parça niteliği taşıyacak olan sınırlı sayıda üretilen ERİKLİxSUDI ETUZ serisi, Migros ve Macro raflarında yerini aldı bile…

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İzole Bir Tatil: Six Senses Rezidansları

Michael Aram Markası Anatoli ile Türkiye’de