in , , , ,

Balmain Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan Öne Çıkanlar

0

Balmain Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan öne çıkanlar belli oldu. Fransız moda evi Balmain’in Kreatif Direktörü Olivier Rousteing, hepimizin yeterince eşofman takımı giymeye doyduğuna olan inancıyla yola çıkarak oldukça gösterişli bir koleksiyona imza attı. Neşeli renkler, fırfırlar, nakışlar ve büyük omuzlar 2021 sonbahar sezonunun pandemisiz hayallerini kurduruyor.

İşte Balmain Pre-Fall 2021 Koleksiyonu’ndan öne çıkanlar ve şekerleme tadındaki görünümleri:

“Sosyalleşmek, flört etmek, seyahat etmek ve kutlamak” şu anda neredeyse yabancı olan sözler… Bu sözler Balmain Pre-fall 2021 Koleksiyonu basın bülteninden fırlıyor ve koronavirüsün bir göle atlamasını, dibe batmasını ve asla geri dönmemesini isteyen yaratıcı yönetmen Olivier Rousteing tarafından kaleme alınıyor.

Balmain Pre-Fall 2021 Koleksiyonuna Bakış

Balmain Kreatif Direktörü Olivier Roustering’in kasıtlı iyimserliği, koleksiyona çoğu pembe ve mavi renkte olan cesur ve hacimli modellerle yansıyor. Tasarımcı, gelecek yılın sonuna kadar ofislere, caddelere, tiyatrolara ve restoranlara geri dönen hayata bel bağlıyor ve insanların yeterince tayt ve eşofman takımı satın aldıklarına vurgu yapıyor. Tasarımcı artık şıklığa ve gösterişe yatırımın geri döneceğine işaret ediyor. Tasarımcı, önemli olacak niteliklerin “tanımlanabilir ve benzersiz” olduğu konusunda ısrar ediyor. İ;nsanlar “Paralarını değeri olan bir şeye harcamak isteyecekler” diyor.

Olivier Roustering Tasarımlarının Anlattıkları

Rousteing, ceketler ve transparan bluzlar üzerindeki sivri ve gösterişli omuzları yeniden canlandırmanın yanı sıra, gençlik dönemindeki bazı tasarımlarına da dönüş yapıyor. Güpür dantel, makrome ve bordürleri tasarımlarına dahil ederek şıklık vurgusunu zirveye taşıyor.  Koleksiyonda pembe ve mavi, yoğun dokulu ve boncuklu elbiseler göz kamaştırıyor. Ayrıca mükemmel sakinlikteki gömlekler, harika blazerler ve çizgili kazaklar da koleksiyonda kendine yer ediniyor.

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Netflix dizisi Bridgerton’ın Fragmanı Yayınlandı

22

Yakın Plan: Christian Dior Pre-Fall 2021 Koleksiyonu