in , , ,

Christian Siriano Pre-Fall 2021 Koleksiyonu

0

Pra-Fall Kolekisiyonlarını tanıtan markalara bir yenisi eklendi. Karşınızda Christian Siriano Pre-Fall 2021 Koleksiyonu ve şık görünümleri.

Christian Siriano’nun Gösterişli Pre-Fall 2021 Koleksiyonu

Amerikalı lüks moda tasarım markası Christian Siriano, bu sezon bir sürpriz yaparak karşımıza atölyesinin derinliklerinde kalan kumaşları değerlendirdiği bir koleksiyonla çıkıyor. Janelle Monáe, Ariana Grande ve daha pek çok sevilen ünlü ismin kıyafetlerini hazırlayan tasarımcı bu ünlülerin kırmızı halı görünümleri için tasarladığı kıyafetlerden ve atölyesinin derinliklerinden kumaşları değerlendirerek çok gösterişli bir koleksiyona imza atıyor.

Yeniden Değerlendirilmiş Kumaşlardan Doğan Koleksiyon

Normal şartlarda ödül sezonu kıyafetlerine yoğunlaşması gereken Christian Siriano, diğer pek çok moda tasarımcısı gibi pandemi nedeniyle bir içe ve öze dönüş yaşamış durumda. Karantina günlerini gün ışığını görmeyen eski kumaşlarını ziyaret etmek için değerlendiren tasarımcı, böylelikle malzemede sürdürülebilirliği deneyimlediği bir koleksiyon hazırladı. Christian Siriano Pre-Fall 2021 Koleksiyonu tüm parçaların yeniden ele alınmış kumaş ve dikimlerden oluşması nedeniyle oldukça deneysel ve anlamlı.

Dramatik Heykelsi Formlar

Koleksiyonun look book çekimlerinin de dikim atölyesinde gerçekleşmiş olması. bu nedenle şaşırtıcı değil. kurnaz kökenine işaret eden bakış kitabını atölyesinde ilk kez çekti. Ancak sürdürülebilirlik dendiğinde aklınıza günümüz koşullarından ilham alan daha sportif bir koleksiyon gelmesin. Siriano, her zamanki gösterişli ve heykesi siluetlerinden vazgeçmiş değil. Dramatik heykelsi formların hakim olduğu koleksiyonda kesim masası uzunluğundan da büyük bir balo eteği görmek mümkün.

Christian Siriano Pre-Fall 2021

İçeriği Upperla!

İrem tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yapı Kredi bomontiada’dan Akustik Konserler: İkiye On Kala

21 Aralık’ta ve Yılbaşında Nar Kırma Geleneği Ne Anlam Taşıyor?