in , ,

Reebok ve Victoria Beckham’dan Özel Koleksiyon: “Drop Four”

Moda tasarımcısı Victoria Beckham ile Reebok, “Drop Four” isimli ortaklaşa bir koleksiyona imza attı. Drop Four koleksiyonu, Victoria’nın stil vizyonunu ve spor giyim sevgisini yansıtıyor. Victoria’nın stil anlayışı Reebok teknolojisi ve inovasyonuyla birleşiyor ve ortaya spor salonundan sokağa, okuldan seyahate ve çok daha fazlasına uygun yüksek performanslı ürünler çıkıyor. Reebok ve Victoria Beckham’dan özel koleksiyon olarak duyurulan Drop Four mercek altında.

Reebok x Victoria Beckham

Reebok ve Victoria Beckham’dan özel koleksiyon… Drop Four koleksiyonunun vurgu renkleri, scarlet kırmızısı ve şarap renginden oluşurken, deve tüyü ve kaymaktaşı renkleri, derin bir dokunuş sunuyor. Paletin tamamlayıcı renkleri ise klasik siyah ve bununla yüksek karşıtlık oluşturan sarı logo oluyor. Dikişsiz crop top ve dikişsiz tayt, vücut hatlarını vurgulayan şekli ve performans düzeyinde sağladığı konfor ile Victoria’nın kişisel favori parçaları oluyor. Antrenman kalitesinin düşmemesi için koleksiyonun her unsuru tek parçadan oluşuyor. Drop Four, nostaljik parçaların detaylarını çağrıştıran yeni dokulu kumaşlarla çok geniş ürün çeşitliliği sunuyor.

Victoria Beckham Stili Ön Planda

Victoria’nın Seyahat hoodie’si ve taytı, çeşitli yaşam tarzlarına hitap edecek biçimde rahat ve gündelik bir hisle güncelleniyor. Doğa sporlarından ilham alan koleksiyonda şişme mont da yer alıyor. Kısa ve termal şişme mont, yün karışımlı boyunluk, eldiven ve bere, antrenmanı açık alana taşımanızı sağlıyor. Aksesuarlar arasında, çok amaçlı bir tote çanta, sırt çantası ve yeni mini çanta yer alıyor.

Victoria Beckham Reebok Koleksiyonunu Anlatıyor

Drop Four koleksiyonu hakkında konuşan Victoria Beckham şunları söylüyor: “Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu, bana kendinden emin hissettiren, üzerine çok fazla düşünmek zorunda kalmadan zevkle kullanacağım ürünlerden oluşuyor. Spor salonunda gerçek performans sağlayan, yaşamımın farklı alanlarına uyum sağlayıp benimle birlikte hareket edecek biçimde dikkat ve titizlikle tasarlanmış parçalar Drop Four koleksiyonunun temelini olışturuyor.”

Reebok x Victoria Beckham marka işbirliği ile geliştirilen Drop Four, Türkiye’de 3 Aralık’tan itibaren Reebok, Vakkorama ve Beymen satış noktalarında satışa sunuldu.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Netflix, Türkiye’de Ofis Açıyor

Karantinada Çocuklarla Evde Zaman Geçirmenin İpuçları