in , , ,

Vans x Anderson.Paak Koleksiyonu Satışta

Vans, daha önce Anderson.Paak’ı markanın ilk resmi “Küresel Müzik Elçisi “olarak Vans Ailesi’ne dahil ettiğini duyurmuştu. Vans ve AP, ikinci kez özel bir koleksiyon tasarlamak için bir araya geldi. Grammy ödüllü sanatçının ailesine ve topluluğuna adadığı ikinci koleksiyonda oğulları Soul Rasheed ve Shine’dan esinlenildi. Vans x Anderson.Paak işbirliğinin koleksiyonu satışta.

Anderson.Paak, Vans’ın orijinal kaykay ayakkabısını tuval olarak kullandı. Old Skool modelini oğulları Soul ve Shine’dan esinlenen iki eğlenceli ve sıra dışı renkte yeniden tasarladı. Old Skool Soulito, kadife ve spor mor üst kısımlara sahipken, Old Skool Ziti modeli ise mavi, mor ve yeşil renkte süet renkli bloklar ile donatılmış çok panelli bir yapıya sahip. Ailesine bir saygı duruşu niteliğindeki ayakkabıların aynı zamanda çocuklara uygun numaraları da mevcut. 

Anderson.Paak Vans İçin Tasarladı

Anderson.Paak, ayakkabılara tamamlayıcı bir model olarak bir tarafı mor ekoseli diğer tarafı ise düz mor kanvas kumaştan olmak üzere iki taraflı kullanılabilen siyah kadife yakalı bir Chore Jacket de tasarladı. Tamamlayıcı parçalar ise mor ekose ve yeşil havlu kumaş olmak üzere iki farklı renkte gelen Vans x AP Bucket Hat ve mor kadife sırt çantasıdır.

Anderson.Paak Vans Koleksiyonu Nerede Satılıyor?

Vans x Anderson.Paak koleksiyonu tüm dünyada aynı anda Vans perakende satış noktalarında ve online olarak vans.com.tr adresinde satışta.

İçeriği Upperla!

hipinup tarafından yazılmıştır

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

D Vitaminin Fazlası Zararlı!

Covid-19’u Atlattıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler