in , , ,

Bu Bir Ufo Haberidir

Merak etmeyin, 2020’nin kötü sürprizlerinden biri değil! Foreo’nun yeni Ufo’larından söz ediyoruz. Victoria Beckham, Huda Kattan ve Duygu Özaslan’ın güzellik sırrı Foreo Ufo, sadece 90 saniyede ışıl ışıl bir cilt sunduğu iddiasıyla tanıtıldı. Biz bir ufo mucizesine hazırız, ya siz?

Tüm kadınların ortak isteğidir kusursuz bir cilde sahip olmak. Oysa mükemmel seviyeye erişmek için uygulamamız gereken bakım kürlerine vakit ayırmak çoğumuz için pek zordur. Moda tasarımcılarından ünlü bloggerlara, girişimcilerden sanatçılara kadar dünyanın ışıldayan kadınları, FOREO’nun devrim niteliğindeki akıllı maske cihazı UFO ile 90 saniyede göz kamaştırıcı sonuçlara ulaşıyorlar.

Bakım işini Foreo teknolojisine emanet edin

FOREO’nun akıllı maske cihazı UFO, benzersiz özellikleriyle ev ortamında spa kalitesinde bir bakım olanağı sağlıyor. Ortalama 20 dakikalık bir maske rutinini 90 saniyeye saniyelik bir terapiye dönüştüren UFO,  SPA ya da güzellik merkezlerinde uygulanan Hiper-İnfüzyon Teknolojisi (Termoterapi, Kriyoterapi), tam spektrumlu LED ışıkları ve T-Sonic ™ titreşimleri ile cildinize seviye atlatıyor. Cihaz ve aktif maskeleri lansman süresince www.sephora.com.tr, trendyol.com, n11.com, hepsiburada.com, boyner.com.tr ve beymen.com üzerinde satılıyor.

İçeriği Upperla!

Gizem tarafından yazılmıştır

Oğlak burcu insanı. İlk cümlesinden de anlaşılabileceği üzere astrolojiyle epey içli dışlı. Çiçekli çiçeksiz tüm ev bitkilerine ve dekorasyona da oldukça ilgili. Pandemide pozitif düşünmekle kafayı bozduğuna dair söylentiler var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sadece Bronz Ten Tutkunları Okuyabilir

İzole Bir Tatil: Six Senses Rezidansları